ICM Programmable Motor speed controller. Moisture Removal. Nominal 24 V inputs (+/- 25%): 18-30 V RMS absolute | 240V | CC750-230
SKU
190086
In stock
HERE IS WHAT YOU GET:
CC750-230 ICM 230 VAC FAN MTR SPEED CONTROL
Save an additional10%, use coupon code save10!
Free Shipping in the Continental US!
Programmable Motor speed controller. Moisture Removal. Nominal 24 V inputs (+/- 25%): 18-30 V RMS absolute | 240V
More Information
Model # CC750-230
Brand/ Manufacturer ICM
Accessory Type Speed Controls
Write Your Own Review
You're reviewing:ICM Programmable Motor speed controller. Moisture Removal. Nominal 24 V inputs (+/- 25%): 18-30 V RMS absolute | 240V | CC750-230